Şıngıl Çatı

Şıngıl Çatı

Şıngıl Çatı Şıngıl Çatı Kaplama

Şhingle çatı malzemesi Avrupa standardına uygun olarak fiberglas donatılı okside bitümden üretilen yeni çeşitli renklerde granüle mineral ile kaplıdır. Ortalama 8-10 kg/m2 ağırlığıyla hafif kaplamalar grubuna giren yeni şıngıllar (shingle) Üzerinde rahatça ve tahribat yapmadan yürünebilen bir malzemedir. Esnektir, çatlamaz, kırılmaz, sıcak-soğuk farklarından etkilenmez. Kesinlikle su geçirmez, bakım gerektirmez, uzun ömürlüdür. Kolay uygulanır, karmaşık ve eğrisel çatı yüzeylerine de rahatça kaplanabilir. Küçük parçalı dokusu, cazip ve kalıcı renkleriyle estetiktir. Şhıngle çatı kaplama Geleneksel, Standart, Nova ve Cambridge çeşitleriyle bilinen kırmızı ve yeşil tonların yanı sıra iki değişik renk tonuyla çatılara daha farklı ve estetik bir görünüm kazandırıyor. Şıngıllar (şhingle) %30 veya daha çok eğimli ahşap çatılara galvanizli, geniş başlı özel çivilerle çakılarak tespit edilir. Düşük eğimlerde veya düzgün yüzeyli beton çatılarda bitümlü membranlar ile birlikte izole edilerek uygulanır. İşçiliği kolay ve hızlıdır. İki ustayla bir günde 80 m2'ye kadar şıngıl çatı kaplamak mümkündür. Şıngıl çatı kaplaması ile binanıza güzel bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Взять ипотеку в банке. Хочу взять ипотеку без первоначального взноса. Какую лучше взять ипотеку. С чего начать изучение языка objective c. Новый язык программирования objective c учить. Язык objective c с нуля. Как зарабатывать в интернете. Учимся заработать на сайте много. Как создать сайт для заработка. Видео самоделки трактора. Самоделки трактора своими руками чертежи. Мини трактора видео самоделки.
Кредит наличными без справок. Как получить наличный кредит быстро. Выгодный кредит наличными. Какой автомобиль лучше. Какие лучшие марки автомобилей. Когда лучше покупать автомобиль. Как установить linux с нуля. Правильная настройка linux. Учимся как запустить linux. Теплый пол своими руками. Быстрый монтаж теплого пола своими руками. Отопление теплый пол своими руками. Где скачать модули Joomla. Бесплатные модули joomla скачать. Самые популярные модули для CMS Joomla.

Çözüm çatı oluk firması

Çatıcılar İstanbul                                                               Çatıcılar İstanbulÇatıcılar İstanbulÇatıcılar İstanbulÇatıcılar İstanbul

  • Çatıcılar İstanbul